Russian illegal prison on IZOLYATSIA premises has been operational for 10 years.

ІЗОЛЯЦІЯ шукає: спеціалістку/а з комунікацій, молодшу/ого кураторку/а, проектну/ого менеджерку/а

Наступного року фонду ІЗОЛЯЦІЯ виповнюється 10 років. У зв’язку з цим у Фонді відбудуться програмні зміни, а отже ІЗОЛЯЦІЯ відкриває конкурс на декілька нових вакансій. Ми пропонуємо молодим і амбітним професіоналам долучитися до команди аби разом працювати над багатовекторною інтердисциплінарною, націленою на дослідження та довгострокові проекти програмою інституції. 

ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив — одна з провідних культурних інституцій України, що працює у сфері сучасного мистецтва та культури. За дев’ять років фонд реалізував понад 40 масштабних проектів на національному та міжнародному рівнях. 

Місія ІЗОЛЯЦІЇ — через культурні проекти стимулювати системні зміни в українському суспільстві. Фонд розвиває інституційне середовище та культурну інфраструктуру, які відкривають можливості для наявних акторів культури та створюють умови для появи нових гравців. ІЗОЛЯЦІЯ є платформою для дослідження, обговорення та презентації актуальних соціально-політичних проблем на різних локальних і глобальних рівнях. Через художні практики Фонд прагне змінювати громадську думку щодо політично чутливих тем та маргіналізованих спільнот. ІЗОЛЯЦІЯ здійснює проекти на перетині сучасного мистецтва і громадянського суспільства та працює в таких напрямах: дослідження, проектна та виставкова діяльність, резиденції.


Цінності:

● віра в культуру як каталізатор суспільних змін;
● ангажованість та проактивна позиція;
● партнерство понад приватні інтереси;
● різноманіття та інклюзивність;
● залученість в актуальний контекст;
● експериментальність та інновативність;
● прозорість.

Описи вакансій: