Russian illegal prison on IZOLYATSIA premises has been operational for 10 years.

Art Wednesday: Residencies

15 квітня в рамках проєкту Арт-Середа відбудеться дискусія в онлайн-форматі, протягом якої учасниками будуть обговорені шляхи функціонування і реалізації програм мистецьких резиденцій в Україні за умови відсутності мобільності та закритих державних кордонів.

Під час трансляції ми поговоримо про арт-резиденції у контексті нових викликів для сфери мистецтва та їх адаптивності з директоркою  фонду ІЗОЛЯЦІЯ Оксаною Саржевською-Кравченко, координатором програми міжнародних резиденцій Екстер Українського інституту Олександром Виноградовим, менеджеркою Українського культурного фонду Катериною Левченко, координаторкою програм мобільності House of Europe Катериною Алимовою, з кураторкою Резиденції імені Назара Войтовича Людмилою Нечай, мисткинею та кураторкою резиденції у Музичах Алевтиною Кахідзе. Модеруватимуть розмову молодші куратори та координатори програм резиденцій Фонду ІЗОЛЯЦІЯ Дмитро Чепурний та Олександра Погребняк. Онлайн-трансляція відбудеться на сторінці Фонду ІЗОЛЯЦІЯ на Facebook. Приєднатися до трансляції можна буде за посиланням.


Початок о 20:00, Середа, 15 квітня. 

Учасники: 

  • Катерина Алимова, менеджерка навчальних подорожей, грантів на переклади та міжнародних резиденцій програми Європейського Союзу - House of Europe;

  • Олександр Виноградов, голова відділу візуального мистецтва Українського інституту;

  • Алевтина Кахідзе, художниця, кураторка резиденції у Музичах;

  • Катерина Левченко, менеджерка програми резиденцій Українського культурного фонду;

  • Людмила Нечай, кураторка та менеджерка Резиденції імені Назара Войтовича;

  • Оксана Саржевская-Кравченко, директорка Фонда ИЗОЛЯЦИЯ, участница команды-партнера проекта i-Portunus.

 

Арт-Середа ― проєкт IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives, який прагне створити для творчих людей максимально невимушену атмосферу спілкування. Формат події визначають самі учасники: це може бути презентація, виставка, кінопоказ, перформанс, лекція і / або дискусія. Арт-Середа створюється для того, щоб надати творчим людям простір для презентації різних художніх практик, а також дати можливість поділитися інформацією про актуальні дослідження, ідеї та події.