Russian illegal prison on IZOLYATSIA premises has been operational for 10 years.

Community Culture Bus / Гуртобус у Прилуках

Гуртобус — новий проєкт платформи культурних ініціатив ІЗОЛЯЦІЯ, створений у співпраці з Посольством США в Україні. Гуртобус — звичайний пасажирський автобус, який у межах проєкту був перетворений у мобільний культурний центр, у якому відбуватимуться воркшопи, лекції, семінари, кінопокази, виставки, а також у ньому буде функціонувати бібліотека. У кожному населеному пункті, який відвідає наш автобус, — команда фонду ІЗОЛЯЦІЯ реалізовуватиме основну програму культурних заходів та надаватиме простір для унікальної співпраці з місцевими спільнотами.


11 вересня Гуртобус вирушає до Прилук! Місце проведення —> Центральна площа. Програма:

15:00-19:00 — воркшопи: шовкографія від лідерів Відкритої Майстерні Шовкографії креативної Открытая мастерская шелкографии - ОМШ - спільноти IZONE та складання Міської Книги.

16:00 - 19:00 — Гуртобус-кухня: антропологічне варіння місцевого борщу: https://bit.ly/2lED51B

16:00 - 17:00 — лекція молодшого куратора фонду IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. Дмитрий Чепурной (Dmitry Chepurnoy) —> Моделюючи культурні простори: грантові заявки та програми мобільності.

17:00 - 19:00 — перформативний воркшоп — Звуковий ландшафт міста.

17:00 - 17:30 — презентація та обговорення фільму —Старобільські портрети — куратор Клеменс Пул.

19:30 - 20:00 — кінопоказ: короткометражні фільми від партнера AIFF / Фестиваль Американського Кіно "Незалежність" , мокьюментарі стрічка 2020. Безлюдна країна (реж. Корній Грицюк, 2018 р.)

Інше: виставка всередині Гуртобуса, мобільна бібіліотека (ARTHUSS.com.ua, Видавництво Веселка, Komubook, IST Publishing, РОДОВІД, Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine), інтерактивиний проект — Відеолисти від міста до міста, pop-up виставка в мобільній галереї Білий Куб, готування Suntea —чаю, що подорожуватиме в наступне місто та багато іншого!

Дякуємо нашим партнерам: U.S. Embassy Kyiv Ukraine, IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives., 86PROKAT, Arthouse Traffic, 435 FILMS.

Гуртобус — новий проєкт, створений у співпраці фонду ІЗОЛЯЦІЯ та Посольства США в Києві. Це звичайний пасажирський автобус, який у межах проєкту був перетворений у мобільний культурний центр.

Слідкувати за Гуртобусом в мережі: facebookinstagram.


ГУРТОБУС 

Місією Гуртобуса є підтримка процесів децентралізації, шляхом зміцнення культурного розвитку українських регіонів. Задля досягнення мети, у рамках проєкту ми створюємо альтернативний публічний простір, що функціонуватиме як відкрита платформа для культурних і освітніх заходів, а також інтеграції та співпраці місцевих спільнот. Концепція Гуртобуса полягає в підтримці культурних зв’язків в Україні. 

ІЗОЛЯЦІЯ — це неприбуткова недержавна платформа культурних ініціатив, заснована 2010 року в Донецьку. У червні 2014 року територія ІЗОЛЯЦІЇ була захоплена, після чого інституція перебралася до Києва. Місія ІЗОЛЯЦІЇ — через культурні проєкти стимулювати системні зміни в українському суспільстві. ІЗОЛЯЦІЯ здійснює проєкти на перетині сучасного мистецтва і громадянського суспільства, та працює в таких напрямах: дослідження, проєктна та виставкова діяльність, резиденції. 

Проєкт створений за підтримки Посольства США в Києві.