Russian illegal prison on IZOLYATSIA premises has been operational for 10 years.

Community Culture Bus / Гуртобус у Козельці

Гуртобус — новий проєкт платформи культурних ініціатив ІЗОЛЯЦІЯ, створений у співпраці з Посольством США в Україні. Гуртобус — звичайний пасажирський автобус, який у межах проєкту був перетворений у мобільний культурний центр, у якому відбуватимуться воркшопи, лекції, семінари, кінопокази, виставки, а також у ньому буде функціонувати бібліотека. У кожному населеному пункті, який відвідає наш автобус, — команда фонду ІЗОЛЯЦІЯ реалізовуватиме основну програму культурних заходів та надаватиме простір для унікальної співпраці з місцевими спільнотами.


Гуртобус вирушає до містечка Козелець! Програма:

15:00-19:00 — воркшопи: шовкографія від лідерів Открытая мастерская шелкографии - ОМШ - креативної спільноти IZONE та складання Міської Книги

16:00 - 19:00 — Гуртобус-кухня: антропологічне варіння місцевого борщу: https://bit.ly/2lED51B

16:00 - 16:30 — презентація та обговорення фільму Старобільські портрети куратора Клеменса Пула

17:00-18:00 — перформативний діалог Громадянство людей, рослин, тварин із художницею Alevtina Kakhidze. Воркшоп з думання та малювання разом (для дітей 9-15 років)

18:30-19:30 — розмова про сад, перегляд фільму “Битва садівників”, створений садівниками Ужгорода та Слов’янська у співпраці з ГО Місто-сад

19:30 - 21:00 — кінопоказ: короткометражні фільми від партнера AIFF / Фестиваль Американського Кіно "Незалежність", мокьюментарі стрічка 2020. Безлюдна країна (реж. Корній Грицюк, 2018 р.)

Інше: виставка всередині Гуртобуса, мобільна бібіліотека (ARTHUSS.com.ua, Видавництво Веселка, Komubook, IST Publishing, РОДОВІД, Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine), інтерактивиний проект Відеолисти від міста до міста, pop-up виставка в мобільній галереї Білий Куб, готування Suntea —чаю, що подорожуватиме в наступне місто та багато іншого!

Спеціальна програма — ексукурсія довкола Гуртобуса від авторки дизайну автобуса Алевтиною Кахідзе: Хто, де намальований, і чому?

Дякуємо нашим партнерам: U.S. Embassy Kyiv Ukraine, IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives., 86PROKAT, Arthouse Traffic, 435 FILMS.

Гуртобус — новий проєкт, створений у співпраці фонду ІЗОЛЯЦІЯ та Посольства США в Києві. Це звичайний пасажирський автобус, який у межах проєкту був перетворений у мобільний культурний центр.

Слідкувати за Гуртобусом в мережі:  facebookinstagram.