Територію ІЗОЛЯЦІЇ у Донецьку досі захоплено. Зараз фонд перебуває в Києві.

Програма — Ландшафт як монумент

ДЕНЬ 1 03.08 понеділок

10:30 - 12:30 Презентація резиденції, відкриття. Модератори: Дмитро Чепурний, Олександра Погребняк

13:00 - 13:45 Обід

7:00 - 19:45 Вечеря

8:00 - 21:30 Презентація рідного міста, частина 1

Модератор: Дмитро Чепурний, Олександра Погребняк

 

ДЕНЬ 2 04.08 вівторок

10:30 - 12:30 Мотивація та очікування від резиденції

Модератор: Дмитро Чепурний, Олександра Погребняк

13:00 - 13:45 Обід

7:00 - 19:45 Вечеря

8:00 - 21:30 Презентація рідного міста, частина 2

Модератор: Дмитро Чепурний, Олександра Погребняк

 

3 ДЕНЬ 05.08 середа

13:00 - 13:45 Обід

13:00 - 14:00 Коротка розмова Візуальної і Садівничої лабораторії на папері A4 формату 

6:00 - 18:45 Вечеря

19:00 - 21:00 Читальна група "Темпоральність пейзажу" Т. Інгольда (Олександра Майборода)

 

ДЕНЬ 4 06.08 четвер

10:30 - 12:00 Сесія рефлексій 1

13:00 - 13:45 Обід

14:00 - 16:00 Візуальна лабораторія

4:00 - 18:00 Садівнича лабораторія

7:00 - 19:45 Вечеря

7:00 - 20:30 Тім Інгольд — Молоді, старі та покоління “зараз”

 

5 ДЕНЬ 07.08 п’ятниця

13:00 - 13:45 Обід

14:00 - 16:00 Візуальна лабораторія

4:00 - 18:00 Садівнича лабораторія

7:00 - 19:45 Вечеря

8:00 - 21:30 Розмова про вугілля, пам'ять та індустріалізацію (Дар’я Цимбалюк)

 

6 ДЕНЬ 08.08 субота

16:00 - 22:00 Колективні та індивідуальні прогулянки пагорбами (Ліса Гора для учасників з Києва)

 

7 ДЕНЬ 09.08 неділя

10:30 - 20:00 Індивідуальні бесіди з кураторами A-I-R за запитом

 

8 ДЕНЬ 10.08 понеділок

10:30 - 12:00 Сесія рефлексій 2

13:00 - 13:45 Обід

14:00 - 15:00 Аудіальна лабораторія

15:00 - 17:00 Кураторська  лабораторія

4:00 - 18:00 Садівнича лабораторія

7:00 - 19:45 Вечеря

8:00 - 21:30. Презентація проектних пропозицій від Аудіальної та Кураторської лабораторії: коротка розмова на папері A4 формату 


ДЕНЬ 9 11.08 Вівторок

10:30 Сесія рефлексій

13:00 - 13:45 Обід

14:00 - 15:00 Аудіальна лабораторія

15:00 - 17:00 Кураторська  лабораторія

4:00 - 18:00 Садівнича лабораторія

7:00 - 19:45 Вечеря

8:00 - 21:30. Мистецтво та кліматичні дослідження в Україні (Ірина Замуруєва) * публічна програма

 

ДЕНЬ 10 12.08 середа

13:00 - 13:45 Обід

1:00 - 15:00 Аудіальна лабораторія

4:00 - 18:00 Садівнича лабораторія

19:00 - 20:30 Читальна група “Пейзажі Донбасу” (Олександра Майборода)

 

11 ДЕНЬ 13.08 Четвер

13:00 - 13:45 Обід

14:00 - 15:00 Аудіальна лабораторія

15:00 - 17:00 Візуальна лабораторія

16:00 - 18:00 Кураторська  лабораторія

19:00 - 19:45 Вечеря

 

ДЕНЬ 12 14.08 п’ятниця

10:30 - 12:00 Сесія рефлексій

13:00 - 13:45 Обід

14:00 - 15:00 Аудіальна лабораторія

15:00 - 17:00 Візуальна лабораторія

4:00 - 18:00 Садівнича лабораторія

7:00 - 19:45 Вечеря

20:00 - 21:30 "Одісея" Донбасу: "Донбас та його репрезентація" (Віктор Корвич та Дар'я Цимбалюк)

 

13 ДЕНЬ 15.08 субота

13:00 - 16:00 Природознавчий музей у вашому місті

17:00 - 18:30 котельня на Подолі для учасників з Києва

 

ДЕНЬ 14 16.08 неділя

10:30 - 20:00 Індивідуальні бесіди з кураторами A-I-R за запитом

8:00 - 21:30 Монументальні ландшафти: візуалізована культура та плинні нагадування (Маріуш Чепчинський) * публічна програма

 

15 ДЕНЬ 17.08 понеділок

10:30 Сесія рефлексій

13:00 - 13:45 Обід

14:00 - 15:00 Аудіальна лабораторія

15:00 - 17:00 Садівнича лабораторія

16:00 - 18:00 Кураторська лабораторія

7:00 - 19:45 Вечеря

8:00 - 21:30 - Портативні пейзажі: екскурсія по Mp-3 плеєру (Андрій Возянов) * публічна програма

 

16 ДЕНЬ 18.08 Вівторок

13:00 - 13:45 Обід

1:00 - 15:00 Аудіальна лабораторія

15:00 - 17:00 Садівнича лабораторія

16:00 - 18:00 Кураторська лабораторія

7:00 - 19:45 Вечеря

8:00 - 21:30 Індивідуальні бесіди за запитом

 

17 ДЕНЬ 19.08 середа

10:30 Сесія рефлексій

13:00 - 13:45 Обід

1:00 - 15:00 Аудіальна лабораторія

15:00 - 17:00 Візуальна лабораторія

4:00 - 18:00 Садівнича лабораторія

7:00 - 19:45 Вечеря

8:00 - 21:30 Open Space

 

ДЕНЬ 18 20.08 Четвер

13:00 - 13:45 Обід

1:00 - 15:00 Аудіальна лабораторія

15:00 - 17:00 Візуальна лабораторія

4:00 - 18:00 Садівнича лабораторія

7:00 - 19:45 Вечеря

19:00 - 20:30 Читальна група TBC (Олександра Майборода)

 

ДЕНЬ 19 21.08 П’ятниця

10:30 Заключна сесія рефлексій

13:00 - 13:45 Обід

1:00 - 15:00 Аудіальна лабораторія

7:00 - 19:45 Вечеря

8:00 - 21:30 Пейзаж як монумент: Заключні презентації * публічний захід

 

ДЕНЬ 20 22.08 субота

Заключний пітчінг

 

21 ДЕНЬ 23.08 неділя

Заключний пітчінг