The IZOLYATSIA territory in Donetsk remains seized and the platform has currently relocated to Kyiv.

Конкурс на посади Інструкторів проекту Brighter Worlds

Image title

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ оголошує конкурс на заміщення чотирьох посад Інструкторів Brighter Worlds - інноваційного освітнього проекту фонду ІЗОЛЯЦІЯ та арт-центру AS220 (Род-Айленд, США). 

Конкурсний відбір інструкторів здійснюватиметься з 22 жовтня до 30 листопада 2015 року.

Ми шукаємо cоціально активних молодих людей віком від 20 до 25 років включно, які братимуть участь у розробці та втіленні освітньої програми для молоді віком від 16 до 18 років.

Переможці конкурсу обіймуть посади Research Instructor, Creative Reporting Instructor, а також дві посади Media Instructor.

Навесні 2016 року інструктори відвідають Род-Айленд для зустрічі з американськими інструкторами, координаторами та молодими учасниками проекту AS220. Витрати на квитки та проживання в США покриваються за рахунок проекту.

Brighter Worlds здійснюватиметься впродовж 9 місяців і складатиметься з кількох модулів:
20 січня — 25 лютого:
спільна розробка освітньої програми для студентів, що міститиме лекції, воркшопи, семінари, зустрічі, ресерч, та підготовку до виставки;
5 березня — 11 червня:
проведення занять програми кожної суботи;
20 червня — 1 липня:
двотижневий інтенсив — заняття кожного дня, захист проектів та підготовка проектів студентів до виставки;
2 липня — 15 липня:
виставка студентів.

Проект Сonfronting Violence Through Youth-oriented Media реалізується в рамках грантової програми Museums ConnectSM, яка координується найбільшою музейною організацією у світі — Американським альянсом музеїв, та є ініціативою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту СШA.

ВАКАНСІЇ
- Research Instructor
- Creative Reporting Instructor
- Media Instructor

 

Media partners

Izolyatsia Media Partners