Russian illegal prison on IZOLYATSIA premises has been operational for 10 years.

Image title

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ оголошує конкурс на заміщення чотирьох посад Інструкторів Brighter Worlds - інноваційного освітнього проекту фонду ІЗОЛЯЦІЯ та арт-центру AS220 (Род-Айленд, США). 

Конкурсний відбір інструкторів здійснюватиметься з 22 жовтня до 30 листопада 2015 року.

Ми шукаємо cоціально активних молодих людей віком від 20 до 25 років включно, які братимуть участь у розробці та втіленні освітньої програми для молоді віком від 16 до 18 років.

Переможці конкурсу обіймуть посади Research Instructor, Creative Reporting Instructor, а також дві посади Media Instructor.

Навесні 2016 року інструктори відвідають Род-Айленд для зустрічі з американськими інструкторами, координаторами та молодими учасниками проекту AS220. Витрати на квитки та проживання в США покриваються за рахунок проекту.

Brighter Worlds здійснюватиметься впродовж 9 місяців і складатиметься з кількох модулів:
20 січня — 25 лютого:
спільна розробка освітньої програми для студентів, що міститиме лекції, воркшопи, семінари, зустрічі, ресерч, та підготовку до виставки;
5 березня — 11 червня:
проведення занять програми кожної суботи;
20 червня — 1 липня:
двотижневий інтенсив — заняття кожного дня, захист проектів та підготовка проектів студентів до виставки;
2 липня — 15 липня:
виставка студентів.

Проект Сonfronting Violence Through Youth-oriented Media реалізується в рамках грантової програми Museums ConnectSM, яка координується найбільшою музейною організацією у світі — Американським альянсом музеїв, та є ініціативою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту СШA.

ВАКАНСІЇ
- Research Instructor
- Creative Reporting Instructor
- Media Instructor

 

Media partners

Izolyatsia Media Partners