Russian illegal prison on IZOLYATSIA premises has been operational for 10 years.

Image title

ІЗОЛЯЦІЯ оголошує конкурс на участь в українсько-американському пізнавальному проектіBrighter Worlds, що реалізується у партнерстві з арт-центром AS220 (Род-Айленд, США). До участі запрошується креативна молодь з різних регіонів України віком від 16 до 18 років (включно), які відчули на собі негативний вплив конфлікту на Сході України або анексії Криму. Конкурсний відбір cтудентів проекту продовжено до 15 грудня 2015 року!

Переможці конкурсу братимуть участь в унікальній молодіжній програмі навесні та влітку 2016 року, що проходитиме у майстернях креативного простору IZONE в м. Києві. Мета Brighter Worlds — навчити актуальним професійним навичкам, креативним засобам самовираження та просування творчих ідей, відкрити можливості самовдосконалення та довести молодим людям, що попри будь-які зовнішні обставини, їхнє майбутнє залежить тільки від них.

Під час не нудних cемінарів студенти навчаться технікам літографії та шовкографії, дизайнерській роботі з деревом, проявці та друку фотоплівки, прототипуванню на 3D-принтерах, роботі із лазерним різаком, дізнаються про можливості реалізації cвоїх задумів і витворів завдяки новим технологіям і медіа, та багато іншого. Викладати програму будуть молоді інструктори від 20 до 25 років. Заняття проводитимуться українською, російською та англійською мовами. Після завершення програми, учасники отримають грошову стипендію.

Розклад програми Brighter Worlds:
Березень - червень:
проведення пізнавальних cемінарів по суботах (цікаві воркшопи, зустрічі з новими друзями, практичні cемінари та лекції на захоплюючі теми, яких немає у шкільній програмі);

Червень:
двотижневий мейкерський табір, що будується на принципах філософії DIY (“do it yourself” – зроби сам), де молоді інструктори-мейкери допомагатимуть студентам проекту реалізувати та підготувати cтудентські проекти до виставки;
Липень:
виставка проектів студентів у виставковому просторі ІЗОЛЯЦІЇ, яка познайомить світ з результатом проекту Brighter Worlds та вечірка, присвячена студентам та інструкторам.

Проект Brighter Worlds – це твоя можливість поділитись своїми ідеями та дозволити власному творчому потенціалу творити своє майбутнє!

Для участі у конкурсі достатньо просто заповнити цю форму.

Детальна інформація про проект на сайті: https://izolyatsia.org/project/brighter-worlds

Е-mail для довідок: [email protected]

 

Media partners

Izolyatsia Media Partners