польська "штука"
![](https://izolyatsia.org/media/f/event/izo_poland_4.jpg)
У суботу відбулася лекція Марії-Анни Потоцької, польського критика мистецтва, куратора та директора МОСАК, - «Галереї і музеї Польщі - від 70-х до сьогодні». Марія розповіла про те, як розвивалося польська "штука", починаючи з 70х років, не тільки тому, що "штука" по-польськи означає мистецтво, а тому що під "штукою" в російській мові мається на увазі щось одиничне, особливе, дивує обрисами і змістом.
![](https://izolyatsia.org/media/f/event/izo_poland_2.jpg)
![](https://izolyatsia.org/media/f/event/izo_poland_3.jpg)
![](https://izolyatsia.org/media/f/event/izo_poland_1.jpg)
![](https://izolyatsia.org/media/f/event/izo_poland_5.jpg)
![](https://izolyatsia.org/media/f/event/izo_poland_6.jpg)
![](https://izolyatsia.org/media/f/event/izo_poland_7.jpg)
![](https://izolyatsia.org/media/f/event/izo_poland_8.jpg)
![](https://izolyatsia.org/media/f/event/izo_poland_9.jpg)
![](https://izolyatsia.org/media/f/event/izo_poland_10.jpg)
![](https://izolyatsia.org/media/f/event/izo_poland_11.jpg)
![](https://izolyatsia.org/media/f/event/izo_poland_12.jpg)
![](https://izolyatsia.org/media/f/event/izo_poland_13.jpg)
![](https://izolyatsia.org/media/f/event/izo_poland_14.jpg)
Опубліковано: 27 листопада 2011, 00:00
Інформаційні партнери