друзі з бохума в ізоляції
![гости из бохума на изоляции // IZOLYATSIA Platform for Cultural Initiatives гости из бохума на изоляции // IZOLYATSIA Platform for Cultural Initiatives](https://i1207.photobucket.com/albums/bb466/izolyatsia/IZO_Bochum_03.jpg)
22 і 24 липня фонд ІЗОЛЯЦІЯ відвідали представники делегації з Бохума - німецького міста-побратима Донецька. Метою цього приємного візиту стало знайомство з роботою та проектами ІЗОЛЯЦІЇ, створення партнерських відносин, а також, не в останню чергу, можливість помилуватися Донецьком з висоти ІЗО-терикону. Гості з Німеччини відзначили не тільки схожість ландшафту з Бохумом, який свого часу теж був шахтарською столицею Німеччини, але й паралелі у дискурсі переосмислення покинутих індустріальних локацій і використання їх, як майданчиків для сучасного мистецтва. Крім того, представники екологічних організацій зі складу делегації із надзвичайною цікавістю поставилися до інформації про екологічну програму ІЗОЛЯЦІЇ, зокрема, про досвід еко-суботників.
![гости из бохума на изоляции // IZOLYATSIA Platform for Cultural Initiatives гости из бохума на изоляции // IZOLYATSIA Platform for Cultural Initiatives](https://i1207.photobucket.com/albums/bb466/izolyatsia/IZO_Bochum_02.jpg)
Висновком цього взаємно цікавого і плідного спілкування стало те, що Донецьк і Бохум - не випадкові міста-побратими, і що потрібно продовжувати роботу по дійсно якісному обміну досвідом розвитку постіндустріальних територій. Тим більше, що наступна можливість для продовження діалогу надасться вже зовсім скоро - 8-9 липня цього року представник ІЗОЛЯЦІЇ у складі офіційної делегації з Донецька відвідає Рурську область. Адже один раз побачити завжди краще, ніж сто разів почути.
![гости из бохума на изоляции // IZOLYATSIA Platform for Cultural Initiatives гости из бохума на изоляции // IZOLYATSIA Platform for Cultural Initiatives](https://i1207.photobucket.com/albums/bb466/izolyatsia/IZO_Bochum_01.jpg)
Інформаційні партнери