Синтія Ґутьєррес (Мексика) – мисткиня з Гвадалахари, Мексика. У своїй роботі досліджує проблеми пам’яті, ідентичності та суспільних трансформацій. Виставляється у Мексиці, США та Європі. Одна із засновниць Clemente Jacqs, незалежної художньої лабораторії, яка функціонувала протягом 2005 року в Гвадалахарі. Синтія Ґутьєррес стала першою переможицею конкурсу Суспільна угода на проект тимчасової мистецької інтервенції на місці колишнього пам’ятника Леніну в Києві, організованого фондом ІЗОЛЯЦІЯ. У липні 2016 її інсталяцію Населяючи тіні в Києві відвідало понад 1500 людей.
Євгенія Моляр (Україна) – мистецтвознавиця, критикиня, членкиня Художньої секції архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування й архітектури Київської міської державної адміністрації.
Діана Попова (Україна) – директор Департаменту культури Київської міської державної адміністрації. Кандидат історичних наук.
Рік Роуботам (Велика Британія) – британський ландшафтний архітектор, урбаніст та містобудівник. 2014 року нагороджений золотою медаллю за роботу для Королівського Національного інституту сліпих Великобританії на всесвітньо відомій Міжнародній виставці квітів у Челсі, яку щорічно організує Королівське садівницьке товариство. Володар понад 30 британських та міжнародних нагород в області архітектури та сконструйованого довкілля.
Катерина Філюк (Україна) – куратор і художній критик. Директор Dymchuk Gallery (Київ), керівник проекту Curatorial Program for Research у Східній Європі. Випускниця кураторської програми De Appel 2015-16. Брала участь в організації виставок у мистецьких інституціях Європи та Південної Кореї. Куратор проекту Суспільна угода фонду ІЗОЛЯЦІЯ.