Russian illegal prison on IZOLYATSIA premises has been operational for 10 years.

Coming Out of Isolation 2.0: Open Call

З 27 листопада по 25 грудня приймаються заявки на участь у резиденції, що відбудеться в рамках проєкту Coming Out of Isolation 2.0, націленого на подолання дискримінації, ксенофобії та упередженого ставлення до представників(ць) ЛГБТ+ спільноти в Україні. Проєкт організованого фондом ІЗОЛЯЦІЯ та ГО КиївПрайд за підтримки Human Rights Fund 2019

ІЗОЛЯЦІЯ та КиївПрайд оголошують open call для митців та мисткинь, що працюють або хотіли б працювати із медіумом відео.

27 січня по 28 лютого 2020 року пройде резиденція в рамках проєкту Coming Out of Isolation 2.0 (детальніше за посиланням). Під час резиденції 4-5 учасників(ць) працюватимуть над відеороботами про життя ЛГБТ+ людей, а їхньою менторкою стане художниця Аліна Клейтман. Під час резиденції відбудуться воркшопи та лекції для її учасників(ць) та для ширшої аудиторії від запрошених лекторів(ок).

9 березня 2020 року за результатами резиденції відбудеться публічний пітчинг проєктів учасників. Переможцям буде надано 50 000 гривень для реалізації власного проєкту —  відеороботи за темою резиденції.

Травень 2020 — термін закінчення роботи над проєктами у рамках резиденції.

Готові роботи розповсюджуватимуться по Україні через фестивалі, програму КиївПрайду та Гуртобусу.

До участі запрошуються всі українські художники, художниці, режисери та режисерки, незалежно від віку, гендерної ідентичності та регіону проживання.

Учасникам(цям) з інших регіонів (максимум 3 персони) надається житло в Києві на час резиденції та будуть відшкодовані витрати на проїзд по Україні. 

Щодо компенсації супровідних витрат всім учасникам резиденції звертайтесь до фонду ІЗОЛЯЦІЯ за телефоном  +380 50 477 26 20.

Заявка на резиденцію має складатися з резюме та портфоліо художника(ці) або режисера(ки), а також з короткого (до 400 слів) мотиваційного листа, в якому пояснюється, чому кандидат(ка) хоче працювати з ЛГБТ+ тематикою. Всі документи мають бути надіслані у форматі PDF на пошту [email protected] з назвою файлу – Прізвище_Ім’я апліканта(ки).