Russian illegal prison on IZOLYATSIA premises has been operational for 10 years.

Позов фонду ІЗОЛЯЦІЯ до Президента України Петра Порошенка

6 лютого 2018 року, о 14:00 відбудеться перше засідання Верховного Суду України з розгляду позову фонду ІЗОЛЯЦІЯ до Голови Ради національної безпеки і оборони України, Президента України Петра Порошенка. Позов стосується бездіяльності органів державної влади у справі захоплення території фонду в Донецьку 2014 року.

Позов фонду ІЗОЛЯЦІЯ спрямований проти дискримінації, яку держава чинить у питаннях захисту прав українських підприємств на окупованих територіях. Наразі СБУ приховує від громадськості список підприємств, захоплених на території самопроголошених «ДНР» та «ЛНР». 

21 грудня 2017 року відбулася прес-конференція, на якій засновниця фонду Любов Михайлова озвучила вимоги фонду ІЗОЛЯЦІЯ до Генеральної Прокуратури України щодо висунення обвинувачення представникам самопроголошеної «ДНР», особисто відповідальним за ліквідацію ІЗОЛЯЦІЇ в Донецьку. У результаті було отримано формальні відповіді Генпрокуратури та СБУ про внесення фонду ІЗОЛЯЦІЯ до списку захоплених підприємств – однак сам список з невідомих причин лишається засекреченим.

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ закликає журналістів прийти 6 лютого на судове засідання з метою якнайширшого висвітлення ситуації замовчування інформації представниками української влади. 

Судове засідання пройде 6 лютого, о 14:00 в приміщенні суду за адресою: вул. Московська, 8, корпус 5, м. Київ, 01029.

За додатковою інформацією прохання звертатися за адресою [email protected].