Ukraine is under siege following a full-scale military invasion by Russia on 24 February 2022

У липні на території Соледарської ТГ стартував кіноклуб Гуртобус — Docuclub Soledar в рамках проєкту Гуртобус — мобільний культурний центр, який створено за підтримки ІЗОЛЯЦІЯ у співпраці з Посольством США в Україні. Покази документального кіно відбуваються від Docudays UA — Міжнародного кінофестивалю документального кіно про права людини Докудейз — найбільшого в Україні Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини.

Проєкт спрямований на  підвищення рівня обізнаності щодо практичних способів та інструментів захисту прав людини, щодо поточних демократичних реформ у сфері прав людини в Україні та супровідних державних кампаній, а також щодо того, як кожна організація та людина може допомогти просувати та впроваджувати їх. Також проєкт сприятиме просуванню та впровадженню демократичних реформ у сфері прав людини в Україні на регіональному та національному рівні, посиленню місцевої участі та відповідальності, реалізації практичних адвокаційних заходів.

Також, кожної п'ятниці в 20.00  покази кіно відбуваються в офісі фонду ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив за адресою м. Соледар, вул. Паркова 1.

Відвідати кіноклуб на території Соледарської ТГ можна за наступним графіком.