Russian illegal prison on IZOLYATSIA premises has been operational for 10 years.

Кшиштоф Добровольскі — Грайливо про медіа-мистецтво для всіх поколінь

22 травня о 19:00 Кшиштоф Добровольскі провів бесіду Грайливо про медіа-мистецтво для всіх поколінь в рамках програми Граючи в мистецтво від WRO Center for Media Art Foundation.

Мультфільми з Польщі та усього світу, розслаблююча атмосфера, непередбачувана програма, цікаві модератори, кінозала для дітей із подушками й матрасами посеред виставкового простору, тематичні воркшопи, команда професіоналів, що ставляться до дітей та їхніх батьків як до партнерів, неочікувані ідеї та новаторські формули, читання останньої літератури для дітей і ще багато іншого, безкоштовно – все це простий рецепт гарної події, щоб провести час зі змістом.  

Кшиштоф Добровольські розповів про програму Недільний ранок,  яку він координує у WRO Art Center. Програма, започаткована 2008 року, продовжує традицію родинних походів у кіно в неділю та розрахована на дітей і дорослих, які приходять до WRO Art Center щонеділі подивитися мультфільми й дізнатися багато нового про сучасне мистецтво.

Кшиштоф Добровольські – координатор програми Недільних ранків WRO Art Center. Викладає у Вроцлавському університеті та поєднує роботу в сфері мистецтва й арт-медіації з обов’язками батька п’ятирічної дитини.


Програма Граючи в мистецтво — серія лекцій, воркшопів, організовані WRO Center for Media Art Foundation і фондом ІЗОЛЯЦІЯ 22-23 травня, 2018 у Києві. Метою програми є вивчення світових тенденцій культурного освіти і методів комунікації в сфері сучасного мистецтва. WRO Art Centre поділилися з київської професійною аудиторією власним досвідом арт-медіації. На прикладі проекту Інтерактивна майданчик, польські дослідники продемонстрували, як за допомогою інтерактивної експозиції можна залучити нову аудиторію молодшого та підліткового віку до вивчення сучасної культури.

Вхід вільний

IZONE. Вул. Набережно-Лугова, 8

Проект реалізується за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу. Проект співфінансовано Міністерством культури та національної спадщини Республіки Польща. Проект співфінансовано Муніципалітетом міста Вроцлав.