Russian illegal prison on IZOLYATSIA premises has been operational for 10 years.

Музичний форум Selector Pro

7 November 2017

8-9 грудня 2017 фонд ІЗОЛЯЦІЯ спільно з Британською Радою в Україні презентують другий музичний форум Selector Pro. У дводенній програмі форуму вісім подій: презентації, майстер-класи та панельні дискусії, авторитетні спікери з Великобританії та України.

Перший Selector Pro відбувся 16-17 червня 2017 у клубі Sentrum і в студії Istok за участі британського виконавця Ghostpoet, продюсера Кена Нельсона, продюсера Джамали Ігоря Тарнапольського, музиканта Мілоша Єліча, ONUKA, The Maneken та інших.

Серед британських гостей другого Selector Pro – Анна Яцкевич від культового британського лейбла Warp Records, представник лондонської радіостанції NTS Radio, музичний журналіст Кріc Кук і компанія DRAKE Music. Останні займаються розробкою і створенням музичних інструментів і технологій для людей з інвалідністю. До числа українських спікерів входять студія Front Pictures, яка розробила весь інтерактивний дизайн конкурсу Євробачення 2017 у Києві, школа нового медіа-арту BLCK BOX, творець музики для комп'ютерних ігор Олександр Павленко та інші.

У перший день форуму відразу у двох подіях виступить відомий британський електронний продюсер і музикант Макс Купер. Він розповість про роботу над своїм аудіовізуальним шоу Emergence, а вже ввечері покаже своє шоу в рамках Selector Live у Довженко-Центрі (вул. Васильківська, 1). Emergence – історія створення Всесвіту (від Великого вибуху до наших днів), розказана мовою відеоінсталяцій та сучасної електронної музики.

Креативна спільнота IZONE знаходиться за адресою вулиця Набережно-Лугова 8.

Подробиці – на сторінці Британської Ради.

Щоб зареєструватися на Форум, пройдіть за посиланням.

Британська Рада протягом 25 років розвиває культурні зв'язки між Великобританією й Україною і сприяє співробітництву професіоналів із різних секторів культури і мистецтва. У рамках музичної програми Британської Ради в Україні розпочала своє мовлення радіостанція The Selector і стартувала серія концертів актуальних британських артистів Selector Live. Влітку 2017 до ініціатив додався й музичний професійний форум Selector Pro, покликаний вибудувати діалог і співробітництво між професіоналами індустрії з Великобританії та України.