Территория ИЗОЛЯЦИИ в Донецке остаётся захваченной. В данный момент фонд находится в Киеве.

Фотограф і графічний дизайнер Том Скіп – новий резидент фонду ІЗОЛЯЦІЯ

З 28 квітня по 25 травня 2018 року новим учасником програми резиденцій фонду ІЗОЛЯЦІЯ стане фотограф та графічний дизайнер Том Скіп із Лондона.

Том Скіп працює у креативних індустріях понад 15 років. Був арт-директором в одній з найбільших звукозаписних компаній світу EMI та креативним директором Kasabian і Mumford & Sons. Розробляв логотип для Центру сучасного мистецтва Гараж у Москві. Том провів 8 місяців у Руанді, де працював арт-директором благодійного журналу Ni Nyampinga, який був спрямований на покращення життя дівчат та молодих жінок. Після цієї подорожі він змінив вектор роботи у бік соціальних проектів. З допомогою фотографії Том досліджує межі людської взаємодії та можливості міжкультурного обміну. Детальніше з проектами Тома можна ознайомитись на його сайті www.tomskipp.com.

17 травня, о 19:00 у креативній спільноті IZONE (вул. Набережно-Лугова 8) пройде зустріч із Томом Скіпом у форматі artist talk, під час якого він розповість про свої проекти та про те, як зібрати 28 200 фоловерів у Instagram.

Facebook event