Ukraine is under siege following a full-scale military invasion by Russia on 24 February 2022

6 листопада о 15:00 відбудеться онлайн-лекція Музична форма: стереотипи і їх подолання. Більшість звичної музики у часі структурована теж звично: це пісенні, танцювальні та театральні кліше. Під час лекції йтиметься про те, як композитори минулого та сьогодення ламали та ламають звичні шаблони. Лекція розділена на три блоки по 45 хвилин кожний, між блоками заплановано 10-хвилинні перерви. 

20 листопада о 15:00 відбудеться друга подія з освітнього блоку Музика – воркшоп по роботі зі структурою в музиці. В рамках воркшопу Олексій Шмурак запропонує музикантам експериментальні підходи в роботі зі структурою на основі їх власної музики. 

Розклад воркшопу:

15:00-15:30 – вступ

15:30-16:00 – знайомство з учасниками 

16:10-17:00 – перша сесія

17:10-18:00 – друга сесія

18:10-19:00 – третя сесія 

Реєстрація на воркшоп відкрита для музикантів, гуртів та учнів музичних закладів за електронною адресою [email protected]. Для реєстрації необхідно попередньо надати наступну інформацію:

– ім'я, вік;

– контактный e-mail чи телеграм;

– які знання в музиці є;

– приклад(и) музичних робот (лінк(и) на треки чи відео);

– яка музика подобається (лінк(и) на треки чи відео).

Через карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19 події відбуватимуться онлайн за посиланням в zoom та на фейсбук-сторінці фонду ІЗОЛЯЦІЯ.

Олексій Шмурак (нар. 1986) — український композитор, саундартист, лектор, публіцист, співведучий подкасту про музику #АШОШ. Працював менеджером, куратором і музикантом-виконавцем в області сучасної академічної та експериментальної музики й в інтердисциплінарних проєктах в Україні, Німеччині, Польщі, Білорусі, Росії, Узбекистані. Музика Олексія звучала також в Грузії, Вірменії, Нідерландах, Франції, Словаччині. Співпрацював із літераторами і художниками. Займається просвітницькими та педагогічними практиками: майстер-класи, лабораторії, статті, онлайн-уроки. Саундарт-інсталяції Олексія, створені спільно з електронним композитором Олегом Шпудейко, знаходяться в колекціях Національного художнього музею України (Київ) і Музею сучасного мистецтва Одеси.

Проєкт фінансується Міжнародним фондом допомоги організаціям, що здійснюють свою діяльність у сфері культури й освіти, на 2021 рік Федерального міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина, Goethe-Institut та інших партнерів: www.goethe.de/hilfsfonds