Russian illegal prison on IZOLYATSIA premises has been operational for 10 years.

Ефект глітчу: мистецтво 1990-х, телебачення та відеоарт

21 лютого о 19:00 у рамках проекту Озброєні та небезпечні  Катерина Яковленко розповість про відео-експерименти українських авторів, проаналізує деякі роботи. Відбудеться скринінг.

Коли на початку 1990-х українським митцям потрапила до рук відеокамера, вони почали експериментувати з цим жанром. Ідея працювати на межі візуального мистецтва та кіно захоплювала українських авторів. У перші роки десятиліття створюються роботи, що апелювали до візуальної культури, естетики телебачення та світового кінематографа, а також торкалися питань документальності, правди та брехні. Одним з найбільш яскравих прикладів того часу був Василь Цаголов, котрий підсумував свої пошуки у концепцію Тверде телебачення.

Катерина Яковленко — співробітниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre, публіцистка, співавторка книги ПАРКОММУНА. Дописує до видань Лівий берег та Bird in Flight.


21 лютого (четвер), 19:00
Креативна спільнота IZONE; 2-ий поверх
вул. Набережно-Лугова, 8
Вхід вільний


 

31-го січня о 19:00 фонд ІЗОЛЯЦІЯ запрошує на відкриття виставки-серіалу Озброєні та небезпечні. Проект зображує крихке становище українського суспільства, що зазнає зовнішнє втручання на сході та активність радикальних рухів всередині країни. Озброєні та небезпечні — це проект-платформа, що об’єднує групу художниць та художників, режисерок та режисерів, які працюють на перетині сучасного мистецтва та експериментального кіно. Проект зображує крихке становище українського суспільства, що зазнає зовнішнє втручання на сході та активність радикальних рухів всередині країни. З 31 січня по 17 березня у рамках проекту відбуватиметься паралельна програма, що включатиме серію кінопоказів, дискусій та лекцій.