Максим Фіногєєв — Без назви

Максим Фіногєєв

Максим Фіногєєв

Максим Фіногєєв має ступінь бакалавра за графічного дизайну та реклами та диплом бакалавра з права. Учасник численних колективних, персональних виставок та мистецьких резиденцій.

Project [назва]

Максим використовує техніку витинання — українська народна традиція вирізання орнаментів з паперу. Застосування цього художнього методу на носіях реклами концептуалізує витіснення культурної практики та несвідомого споживання того, що зазвичай розміщено на білбордах чи сітілайтах. Крім того, звернення до цієї техніки народного декоративно-прикладного мистецтва проблематизує подальшу долю публічного візуального простору в ситуації ринкової політики на сьогоднішній день.

Максим проблематизує та протиставляє рекламу, розміщену на фізичних носіях, та рекламу сучасних віртуальних медіа. Принциповою відмінністю першої є відсутність кореляції її змісту з місцевим контекстом та пересічною аудиторією. Тому повідомлення на носіях зовнішньої реклами тяжіє до застосування яскравих стилістичних методів, тим не менш не завжди спроможне якісно реалізувати комунікаційну функцію. Подібна тенденція подекуди негативно де-конструює загальну картину міста й радше спонукає громадян до відчуження від публічного простору.

Максим Фіногєєв

Максим Фіногєєв