Борис Медведєв та Світлана Конопльова

Борис Медведєв та Світлана Конопльова

Борис Медведєв та Світлана Конопльова

Борис Медведєв — дизайнер інтер’єрів і архітектор з Одеси зі стажем приблизно 13 років Робив мистецькі об’єкти для Brave Factory, Київ Lights Festival та інших. У власній художній практиці торкається теми брендингу, ринку, методології сучасної культури, маніпулятивність змісту.

Світлана Конопльова переїхала до Києва з рідного Криму під час Майдану. Займається урбаністикою, працювала в Інституті Генплану і в «Агентах Змін». Сьогодні Світлана — партнерка і співзасновниця архітектурного бюро «Ось».

Проект 1 «Місфреймінг Транспонування Концептуалізація»

Місфреймінг Транспонування Концептуалізація

Проект 2 «Big Media / IZONE»

Big Media / IZONE

Проект 3 «Інформаційний Гомін»

Інформаційний Гомін

Художники досліджують вплив різних медіумів на якість сприйняття інформації. В своїй роботі концептуалізують теорію про фрейми соціолога Ірвінга Гоффмана. Зображення лише текстового змісту, позбавленого пістрявої ілюстрованості, у публічному середовищі створює оптичну ілюзію, що провокує когнітивний експеримент зі сприйняттям змісту. Таким чином митці де-конструюють інформаційні носії, звертаючи увагу пересічних споживачів рекламного змісту також й на медіум або фрейм комунікації в міському оточенні.