Віталій Агапєєв — Битий піксель

Віталій Агапєєв

Віталій Агапєєв

Народився у 1989 році в місті Тернопіль. У 2012 році закінчив Тернопільський Національний Педагогічний Університет ім. В. Гнатюка, Інститут мистецтв, кафедру образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Живе та працює у Києві. Основу мистецької практики Віталія становлять графіка, мурали, інсталяції та медіа мистецтво. Брав участь в колективних та персональних виставках та був учасником мистецьких резиденцій.

Проект «Битий піксель»

Проект «Битий піксель»— серії, стилістично уніфікованих, лаконічних меседжів. Бувши розміщеними на носіях реклами в публічному просторі, ці аскетичні зображення вступають у майже конфліктний діалог з максималістичною споживацькою культурою міста. Подібна стратегія також неминуче провокує конструктивне обговорення проблематики серед пересічних глядачів.

В минулому Віталій працював в сфері рекламодавчого бізнесу. Утім, він вважає, що контроль над візуальним ландшафтом міста втрачено, а спроби врегулювання цього положення на законодавчому рівні не дає бажаних результатів. Тому є сенс розвинути діалог із рекламною індустрією, з огляду на її цільову аудиторію та споживачів продукції.

Віталій Агапєєв

Віталій Агапєєв