Russian illegal prison on IZOLYATSIA premises has been operational for 10 years.

IZOLYATSIA 2.0

1 серпня 2010 — 7 вересня 2010

IZOLYATSIA 2.0 — перший проект резиденцій IZO, що покликаний відзначити створення ІЗОЛЯЦІЇ як платформи культурних ініціатив. П'ятеро молодих художників (Давид Чічкан, Юрій Пікуль, APL315, Гамлет, Володимир Кузнєцов) із різних регіонів України були запрошені задля роботи в одному з колишніх заводських цехів під кураторством Адама Нанкервіса. Результати їх діалогу між простором та середовищем міста представлені на виставці IZOLYATSIA 2.0.

Колишній склад проходить ритуал трансформації. Гори будівельних матеріалів, які виступають з середини споруди та створюють простір для нових починань, нових процесів травлення — перепрограмування метаболізму. IZOLYATSIA 2.0 — це перезавантаження, яке демонструє, що не треба руйнувати, аби будувати. 


Давид Чичкан —  український художник, переважно працює в техніці графіки, акварелі.

Давид досить чітко заявляє про свої переконання, як своїми словами, так і своєю художньою практикою: вважає себе анархістом та антифашистом, що яскраво виражає в більшості своїх робіт, використовуючи символіку анархії, антифашизму, екології, а також анархо-синдикалістські та анархо-примітивістські кольори.


Юрій Пікуль (1983 року народження, Київ) — український художник. 

Навчався у майстерні Ю. Сороколєтова (2002-2003) та Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури (2003-2005) і згодом добровільно покинув навчання. Учасник чисельних персональних (з 2007) та групових (з 2008) виставок. 

Зазвичай працює з технікою живопису, стилі: неореалізм, поп-арт, гіперреалізм, постмодернізм та інші. Живе та працює в Києві.


APL315 одеський художник, що ховається під ніком APL315, працює в техніці графіті та стріт-арту. На вулиці працює з 2002 року. З 2006 починає робити станкові твори і виставлятися в галереях.


Гамлет Зіньківський — український художник, відомий своїми стріт-арт роботами у Харкові та інших містах. Живе і працює переважно в Харкові, бере участь у виставках в Україні та за кордоном.

Стріт-арт Гамлета відрізняється графічною манерою виконання і присутністю характерних авторських текстів.

У 2009 і 2011 році став одним з фіналістів на здобуття PinchukArtCentre Prize.


Володимир Кузнєцов (1976, Луцьк) — український художник, який використовує техніки живопису, настінного живопису, відеоарту та інші. Він є співзасновником групи Straight Line, Художньої ради, CCCK — Центру комунікації і контексту (Center for Communication and Context), а також групи художників R.E.P. (Революційний експериментальний простір).

Брав участь в активностях під час та після Майдану, таких як збори та самостійні ініціативи. Художник бере участь у персональних і групових виставках в Україні та за кордоном.

У своїй практиці Володимир Кузнєцов цікавиться темами, які об'єднують приватне та публічне, старе і нове, та в яких переплітаються різні контексти і несподівані значення. Він фокусується на естетиці повсякденних практик, а також на наявність архаїки у сучасному. Він розглядає пам'ять як свого роду досвід і генерує нові концепції через особисті та колективні знання. Живе і працює в Києві.

Фотоархів

Loading
1/1

    Відеоархів

    Loading