Ukraine is under siege following a full-scale military invasion by Russia on 24 February 2022

1 лютого о 19:00 у рамках проекту Озброєні та небезпечні авторки та автори серій обговорять серіал під час публічної дискусії.

В рамках події відбудеться обговорення з учасниками та учасницями проекту Озброєні та небезпечні. Художники та художниці більш ретельно розкажуть про власні роботи, про перебіг подій під час зйомок та в цілому проговорять проблему зростання праворадикальних поглядів в сучасному українському суспільстві.

Учасники та учасниці дискусії:

  • Пьотр Армяновський — перформер та режисер. Навчався в Євгена Чистоклєтова, Марини Абрамович, Януша Балдигі. Лауреат кіно фестивалів DocudaysUA та Відкрита ніч у Києві, MyStreetFilms у Славутичі. Приймав участь виставках: Ukraine: Learning from a Good Neighbour, 1918-2018, Pasinger Fabrik GmbH, Мюнхен, (2018), Перманентна революція, Музей Людвіга, Будапешт (2018), Олімпіада-84 в Донецьку, Центр візуальної культури, Київ (2016) та інших.
  • Еліас Парвулеско — режисер та дослідник кіно. Є автором фільмів: dendro dreams (2018; спільно з Тетою Цибульник), АтомоградМонтаж утопії (2016; спільно з Станіславом Мензелевським та Анною Онуфрієнко), Рожева мапа (2016) та інших. Його роботи було показано на Їглавському міжнародному кінофестивалі документального кіно, Київському міжнародному кінофестивалі Молодість, виставках Сірий куб, Центр візуальної культури, Київ (2018) та Сьогодні ми не зустрінемося, Closer, Київ (2015) та інших.
  • Оксана Казьміна — режисерка документальних фільмів, художниця. Разом із художником Анатолієм Бєловим заснувала проект про тілесність Практики тіла. Разом із художницею AntiGonna створила колектив OKCAHAS. Роботи колективу досліджують жіночу тілесність та сексуальність. З фільмом Zarosli колектив брав участь у фестивалях  Pornfilmfestival Berlin, Queere Woche Festival Leipzig, The Tel Aviv LGBT Film Festival и Antwerp Queer Arts Festival. Оксана Казьміна брала участь у виставках Свій Простір, PinchukArtCentre (2018), Київській бієнале – Київська школа(2015), Одеській бієнале (2017), та інших.
  • Аліна Клейтман — художниця, що працює з відео, інсталяцією та скульптурою. Брала участь у виставках: Свій простір, PinchukArtCentre, Київ (2018), Перманентна революція, Музей Людвіга, Будапешт (2018), Ризька фото бієнале (2018).
  • Олексій Радинський — режисер-документаліст та публіцист. Учасник Центру візуальної культури. Його фільми брали участь у фестивалях в Оберхаузені, DOK Leipzig, Одеському міжнародному кінофестивалі, 86, Docudays тощо, а також були показані в Інституті сучасного мистецтва (Лондон), e-flux (Нью-Йорк), та SAVVY Contemporary (Берлін).
  • Даніїл Ревковський — художник, що працює з гостросоціальними сюжетами. Створює проекти на основі структурування і переосмислення побачених і зібраних матеріалів з міського простору, архівів і соціальних мереж. Створив ряд проектів в співавторстві з Андрієм Рачинським. 2018 року вони були номіновані на премію PinchukArtCentre. Разом з Рачинським мали персональні виставки: Кіптява, Галерея Артсвіт, Дніпро (2018), Війна написів, Мала галерея Мистецького Арсеналу, Київ (2016) та інші.
  • Микола Рідний — художник та кіно режисер. У 2005 році він став співзасновником групи SOSka. Виступав куратором ряду міжнародних проектів в Україні, серед яких Після перемоги(ЄрміловЦентр, Харків, 2014), Нова історія (група SOSka, Харківський художній музей, 2009) та інших. З 2017 року він є співредактором онлайн журналу про мистецтво та суспільство, Prostory. Його роботи знаходяться у публічних колекціях Пінакотеки сучасності в Мюнхені, Neuer Berliner Kunstverein, Музеї сучасного мистецтва у Варшаві, V-A-C foundation у Москві та інших. Його фільми були показані на transmediale, Берлін (2019), Kasseler Dokfest (2018), DocudaysUA, Київ (2016) та інших.
  • Анна Щербина — художниця та ремісниця. Працює з різними медіа: від живопису до відео та аудіо інсталяції. Співзасновниця та учасниця груп ЙОД (2013 - 2015) та Колективу Конкретних Дат (2015 - 2017). Живе та працює в Києві. Брала участь у виставках: Свій простір, PinchukArtCentre, Київ (2018), Textus, Центр візуальної культури, Київ (2017) та інших.

Модераторка дискусії:

Катерина Філюк — співкураторка виставки-серіалу Озброєні та небезпечні.


1 лютого (п’ятниця), 19:00
Креативна спільнота IZONE; 2-ий поверх
вул. Набережно-Лугова, 8
Вхід вільний


 

31-го січня о 19:00 фонд ІЗОЛЯЦІЯ запрошує на відкриття виставки-серіалу Озброєні та небезпечні. Проект зображує крихке становище українського суспільства, що зазнає зовнішнє втручання на сході та активність радикальних рухів всередині країни.  З 31 січня по 17 березня у рамках проект відбуватиметься паралельна програма, що включатиме серію кінопоказів, дискусій та лекцій.